www.ogelektra.ee / Esileht Ettevõttest

Kontsern

OG Elektra AS

OG Elektra AS on jaekaubandusettevõte, mis alustas tegevust 1991 aastal kahe kauplusega. Algusaastatel rajati kaupluseid ainult Lääne-Virumaale. Tänaseks on ettevõttel oma keskladu ning 54 toidu- ja esmatarbekauplust ja 3 tööstuskaupade kauplust mitmel pool Eestis.
Kauplused asuvad Lääne- ja Ida-Virumaal, Tallinnas, Harjumaal, Jõgevamaal, Järvamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Tartumaal ja Võrumaal.
Kauplused on jagatud suuruse ja sortimendi järgi nelja kategooriasse A+, A, B ja C. Kõige suuremad A+ ja kõige väiksemad C kategooria kauplused.

Loe edasi...
 

Ettevõttest

OG Elektra kontsern on 100 % kodumaisel erakapitalil rajatud äriettevõte, mille põhitegevuseks on toiduainete tootmine ja müük. OG Elektra kontsernist on kujunenud unikaalne ettevõte, mis hõlmab kogu ahelat tootjast tarbijani - seda eeskätt tänu oma tootmisüksustele, logistika keskusele ja jaekaupluste ketile. Nimetatud ahel annabki firmale suuruse, tagab paindlikkuse ja stabiilsuse.
Kontsern koosneb erinevatest ettevõtetest, mis kõik töötavad ühe eesmärgi nimel - toota kvaliteetseid toiduaineid ja need läbi kauplusteketi tarbijani viia. Kontsern on tugev just tänu sünergiale, mis tekib erinevate ettevõtete koosmõjust.

grossi_toidukaubad_logo_small grossi_toostuskaubad_logo_small
 

Kontakt

AS OG Elektra üldkontakt:

Tobia küla, Rakvere vald 44416,
Lääne-Virumaa

Asukoht kaardil